Kiri Trees – Agjentë të Gjuhës Gjermane

Kiri Trees LLC

Shpall konkurs për agjenta në gjuhën Gjermane

E Hëne – E Premte

Orari i punës: 10:00 – 18:00

Cfarë Ofrojmë ne:

  • Paga të kënaqshme dhe konkuruese në treg
  • Kontratë të rregullt në bazë të kodit të punës
  • Bonuse motivuese, duke shpërblyer aftesinë tuaj

Kërkojmë:

  • Aftësi të shkelqyera komunikimi në gjuhen Gjermane
  • Të punohet në grup
  • Ambicie dhe vendosmeri

Lokacioni Ulpian (afer Interex/24h)

Kontakti në Viber dhe Whatsapp: +38349212048

Për të aplikuar dergoni CV-n në E-mail: kiritrees.k@gmail.com